PopUp MP3 Player (New Window)
Poznámka
  • JW_SIG_PRG

Slim Up Ultra

Slim Up Ultra- nový spôsob chudnutia, formovania postavy a redukcie celulitídy v jednom prístroji.

Slim Up Ultra využíva jedinečnú kombináciu rozličných typov energie :

-       infračervené žiarenie            -       elektrostimulácia            -       ultrazvuk

Na revolučnom prístroji Slim Up Ultra formujete postavu, spevňujete svalstvo, chudnete a navyše, vďaka infračervenému žiareniu, prítomnému vo všetkých programoch zrýchľujete svoj metabolizmus až o 14% a prehrievate svalstvo do hĺbky. 

Unikátnosť prístroja Slim Up Ultra  spočíva v kombinácii ultrazvuku, ktorý má frekvenciu až 3 Mhz, (čo umožňuje cielený prienik k tukovým bunkám), elektrostimulácie svalov a infračerveného žiarenia, čo prináša viditeľné výsledky vo veľmi krátkom čase. Kombinácia týchto energii spôsobuje chudnutie, lokalizovanú tonizáciu a formovanie postavy a je veľmi účinná v rámci komplexnej starostlivosti o oblasti s výskytom celulitídy. Je to absolútne bezpečná a bezbolestná forma chudnutia testovaná a vyvíjaná v spolupráci tých najlepších talianskych špecialistov a uznávaných doktorov. Výsledky všetkých naozaj veľmi príjemne prekvapili. Už po 3 ošetrení sa u niektorých klientiek zmenšil obvod pása a bokov o  2 cm. Po absolvovaní celej kúry pozostávajúcej z 12 ošetrení rozdelených do 6 týždňov, sú výsledky vynikajúce. Máme klientky, ktorých rozdiel v obvode pása na začiatku a na konci procedúr bol neuveriteľných 10 cm.

>>> CENNÍK <<<

Kaderníctvo

Trendom dnešnej doby je vyzerať skvele za každých okolností. V našom kaderníctve pracujeme s kvalitnou vlasovou kozmetikou Matrix, Trinity a Indola.  Našim cieľom je, aby  sa každý zákazník cítil spokojný a odchádzal s dobrým pocitom. K dispozícii sú Vám dve kaderníčky so skúsenosťami a s chuťou pracovať, poradiť Vám, aby ste sa cítili krásna a jedinečná. Popri účese na akúkoľvek príležitosť môžete využiť aj možnosť líčenia. V ponuke je aj možnosť predlžovania vlasov jednou z najšetrnejších metód na trhu – eurolokovou metódou (info u Petry Iždinskej). 

Kaderníčky: Petra Iždinská, Simona Farkašová, Kornélia Bleho

Služby:        Strihanie dámske, pánske, detské,

                     fúkaná, vodová a trvalá ondulácia,

                     farbenie vlasov, melírovanie, preliv,

                     spoločenské účesy, predlžovanie vlasov a iné ...

 >>>  CENNÍK  <<<

Masáže

Dnešná uponáhľaná doba prináša veľké množstvo negatívnych situácii, stresu a jednostrannej záťaže, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie a celkovú pohodu človeka. Vzniká tak mnoho rôznych ochorení. Väčšina ľudí má určité skupiny svalov úplne preťažené v trvalom napätí až v kŕči a iné svaly úplne ochabnuté. Táto nerovnováha spôsobuje únavu, bolesti hlavy a šije,  niekedy vedie až k migrénam a tŕpnutiu rúk a nôh.

Po dôkladne spravenej masáži sa budete cítiť ako nový človek,vyskúšajte naše masáže v relaxačnom prostredí s prírodnými liečivými olejčekmi a príjemnou hudbou. Pokúsime sa spolu utíšiť alebo úplne odstrániť vaše bolesti a problémy…

Masérka : Mária Jágerská

Služby : Klasická masáž chrbta a celého tela

                Medová detoxikačná masáž

                Indická masáž hlavy

                Reflexná masáž chodidiel

                Telové zábaly a účinné chudnutie na prístroji Slim Up Ultra

>>>  CENNÍK  <<<

Kozmetika

Starostlivosť o pleť je dôležitá nielen z estetického, ale aj zdravotného hľadiska. Počúvame Vaše požiadavky a snažíme sa, aby ste si u nás zároveň aj oddýchli a načerpali nové sily.  Každý človek je jedinečný typom tváre,  črtami, mimikou a na toto presne myslíme. Radi Vám poskytneme odpovede aj na otázky ohľadom domácej starostlivosti o Váš typ pleti.

Kozmetička: Janka Kokavcová

 

   >>>  CENNÍK  <<<

{gallery}kozmetika{/gallery}

Pedikúra

Naše nohy nás nesú životom každý deň. Paradoxne, venujeme im až príliš málo starostlivosti. Staráme sa o svoje vlasy a pleť, ale naše nohy ostávajú často až na poslednom mieste. U nás si môžete dopriať kvalitnú pedikúru od skúsenej pedikérky, ktorá rozmazná Vaše chodidlá príjemnou masážou a ošetrí Vaše chodidlá. Unavené a ubolené nôžky sa u nás budú cítiť ako znovuzrodené...

Pedikérka : Silvia Ružičková

>>> CENNÍK <<<

 

Ďalšie články...

  1. Manikúra

Tel. +421 917 466 094 
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.