PopUp MP3 Player (New Window)

Slim Up Ultra

Slim Up Ultra- nový spôsob chudnutia, formovania postavy a redukcie celulitídy v jednom prístroji.

Slim Up Ultra využíva jedinečnú kombináciu rozličných typov energie :

-       infračervené žiarenie            -       elektrostimulácia            -       ultrazvuk

Na revolučnom prístroji Slim Up Ultra formujete postavu, spevňujete svalstvo, chudnete a navyše, vďaka infračervenému žiareniu, prítomnému vo všetkých programoch zrýchľujete svoj metabolizmus až o 14% a prehrievate svalstvo do hĺbky. 

Unikátnosť prístroja Slim Up Ultra  spočíva v kombinácii ultrazvuku, ktorý má frekvenciu až 3 Mhz, (čo umožňuje cielený prienik k tukovým bunkám), elektrostimulácie svalov a infračerveného žiarenia, čo prináša viditeľné výsledky vo veľmi krátkom čase. Kombinácia týchto energii spôsobuje chudnutie, lokalizovanú tonizáciu a formovanie postavy a je veľmi účinná v rámci komplexnej starostlivosti o oblasti s výskytom celulitídy. Je to absolútne bezpečná a bezbolestná forma chudnutia testovaná a vyvíjaná v spolupráci tých najlepších talianskych špecialistov a uznávaných doktorov. Výsledky všetkých naozaj veľmi príjemne prekvapili. Už po 3 ošetrení sa u niektorých klientiek zmenšil obvod pása a bokov o  2 cm. Po absolvovaní celej kúry pozostávajúcej z 12 ošetrení rozdelených do 6 týždňov, sú výsledky vynikajúce. Máme klientky, ktorých rozdiel v obvode pása na začiatku a na konci procedúr bol neuveriteľných 10 cm.

>>> CENNÍK <<<

Tel. +421 917 466 094 
Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.